Oscylacja wokół poziomu WIG 67 999 pkt

Przez ostatni tydzień nie miałem dostępu do bloga , ale już sobie poradziłem z ta usterka więc będę kontynuował swoje prognozy.

Uważam że w chwili obecnej na wykresie WIG poruszamy się wokół poziomu 67 999 pkt ustanowionego w dn. 28.06.2021.Z mojego punktu widzenia ten poziom jest bardzo ważny bo stanowi szczyt fali B siedmioletnie formacji fali płaskiej nieregularnej której  wykres zamieszczam poniżej. Zaznaczyłem tam również poziom odniesie ….gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy .W najbliższym czasie WIG powinien wybić się dołem z zaznaczonego fałszywego wybicia i zacząć spadać.Jeśli tak się stanie będzie to dla mnie potwierdzeniem mojej prognozy.

Od  2 lat praktycznie w mojej prognozie niewiele się zmieniło. Uważam że docelowym punktem zwrotnym dla WIG będzie poziom 28 490 pkt.

W czerwcu 2021 otworzyłem pozycje krótką na kontraktach WIG 40 i do dzisiaj ja utrzymuje .Będę chciał ja zamknąć jak WIG dojdzie do wyznaczonego poziomu 28 490 pkt.

Na bazie swoich kilkunastoletniego doświadczenia uważam że jeśli moje obliczenia są właściwe to błąd jaki zrobiłem wyznaczając docelowy poziom nazwijmy to krachu na poziomie 28 490 pkt wyniesie mniej niż 1 % Jeśli tak się stanie to będzie to znaczyło że mam kontrolę nad rynkiem

Czas zweryfikuje czy mam racje.

Będzie to ostatecznie dla mnie dowód że czynniki zewnętrzne typu: konflikt Rosji z Ukrainą, stopy procentowe w Polsce i USA , polityka FED i RPP w Polsce ,polityka USA wobec Chin itp. nie maja większego znaczenia na giełdę.

Zdaje sobie sprawę że ta prognoza wygląda bardzo abstrakcyjnie z obecnego punktu widzenia ale ja tak to widzę. To że nikt dzisiaj mnie nie zna i nie jestem uznanym analitykiem czy blogerem nie oznacza że nie mam racji.

Poniżej przedstawiam rozliczenie mojej inwestycji na dzień 13.02.2022 roku.

  1. Portfel nr. 1   – Pozycja krótka na kontraktach     – zysk 829 zł       zysk 8,2  %
  2. Portfel nr. 2  – Złoto,Srebro i Querqus Short       – zysk 95            zysk  0,95 %

Dodaj komentarz