DJI – zachowuje się  jak ciężko chory pacjent tuż przed śmiercią

Podobny osoby ciężko chore tuz przed śmiercią nagle czują się lepiej .Wygląda to tak jakby wracały do zdrowia .Mogę się oczywiście mylić ale mam wrażenie że DJI po ostatniej sesji piątkowej tak się zachowuje. W zrost na jednej sesji o 2,68 % to nie byle co. Przyszły tydzień rozstrzygnie kto ma racje.

Ja obstawiam spadek i pozostaje na pozycjach krótkich na kontraktach.

Czym to się skończy nie jestem do końca pewny ale trzeba na coś postawić. Od stycznia br. DJI powoli spada , robi korektę i znowu spada .Dla mnie to są to ostanie podrygi DJI i będzie on  kontynuował spadek.

DAX jest na granicy wsparcia na poziomie 12 800 pkt. i uważam że poziom ten zostanie pokonany w najbliższych dniach .Oczywiście nie mam 100 % pewności ale powiedzmy tak 80 -90 %.

W chwili obecnej nie ma sensu się bardziej rozpisywać ,  bo zdecydują najbliższe dni co się będzie dalej działo. Jak zwykle uważam że zjawiska około rynkowe nie maja tutaj nic do rzeczy i jeśli moja prognoza długoterminowa się sprawdzi to rynek będzie kontynuował spadek .

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Can I simply say what a relief to uncover someone who really understands what they are discussing on the internet. You certainly know how to bring an issue to light and make it important. More people ought to look at this and understand this side of the story. I cant believe you arent more popular since you certainly have the gift.

    1. admin

      Dziękuje bardzo ,taki komentarz potwierdza ze warto o tym pisać.Zbieram siły żęby ponownie napisać do Roberta Prechtera z moją aktualna prognozą (pisałem już do niego 2 razy na przestrzeni 10 lat ,ale bez odzewu ) , może teraz się uda .

Dodaj komentarz