Pokonalismy poziom WIG 67 999 pkt.

Dzisiaj pokonaliśmy poziom 67 999 pkt. ustanowiony przez WIG w dn. 28.06.2021 r. Dla mnie jest to bardzo ważny moment ponieważ uważam że zamknął on tzw. fałszywe wybicie z siedmioletniej formacji A/B/C  która rozpoczęła się 8.05.2015 r. na poziomie 57 379 pkt.

Tak więc droga w dół dla WIG do poziomu 28 490 pkt moim zdaniem jest otwarta.

Co wy sadzicie na ten temat. Jakie jest wasze zdanie.

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do mojej prognozy lub coś wymaga wyjaśnienia to chętnie odpowiem na te pytania.

Z drugiej strony będę się powtarzał że moja prognoza oparta jest na analizie technicznej w czystej formie. Tzw. zjawiska około rynkowe tzn. groźba wojny z Ukraina , wystąpienie Prof.Glapinskiego , wielkość inflacji, jakie kroki podejmuje FED nie maja większego znaczenia na rynku.

Podąża on obecnie na równi pochyłej do poziomu WIG 28 490 pkt.

To są moje własne prognozy i przewidywania , więc nie musicie się z nimi zgadzać. Przedstawiam to co widzę , co mi wychodzi z wykresów i jak inwestuje swoje skromne oszczędności .

Jeśli jesteś zainteresowany i masz jakieś pytania napisz.

Jeśli uważasz że to nie ma sensu to porostu  zamknij bloga i szukaj innych informacji które będą bardziej Cię przekonywały.

Nasi experci od giełdy , i inni komentatorzy po tych dzisiejszych spadkach na pewno znajda przyczynę tego załamania. Tak samo znaleźli by przyczynę jak rynek by ruszył gwałtownie w górę.

Ile są warte takie opinie pisane po fakcie sami oceńcie. Każdy „ głupi potrafi znaleźć przyczynę spadku lub wzrostu po fakcie …..ale niewielu potrafi ja prawidłowo przewidzieć co się stanie w przyszłości . A na tym polega inwestycja.

Na moim blogu znajdziecie dokładnie informacje jak ja to widzę ….gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy …..a tylko czas zweryfikuje czy mam racje.

Dodaj komentarz