Wiem ale nie powiem

Zastanawiałem się ostatnio nad tym co się aktualnie dzieje na rynku patrząc oczywiście na wykresy.

Bo to że stanęła produkcja nawozów sztucznych w Polsce  , a co za tym idzie nie będzie CO2 do produkcji piwa i mogą się zatrzymać kolejne sektory mięsny i mleczarski i hodowcy są na skraju bankructwa nie ma dla mnie żadnego znaczenia w ocenie tego co się dzieje na wykresach.

Rząd się sam wyżywi więc dalej będą ingerować w gospodarkę nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności  

Indeksy giełdowe spadają sobie spokojnie nie wiedząc o tym co się dzieje na rynku. Są na równi pochyłej zmierzając dla WIG do poziomu 28 490 pkt. O czym pisze od roku.

Podobnie zachowują się giełdy światowe np. DJI.

Spada nie wiedząc co się dzieje w polskiej gospodarce ??????

Pytanie brzmi co będzie dalej .Po tym jak WIG spadnie do poziomu 28 490 pkt ??????

I właśnie dzisiaj znalazłem na to odpowiedz , a właściwie wiedziałem co będzie dalej ale znalazłem potwierdzenie na to samo pytanie patrząc na analizę techniczna zupełnie z innego punktu.

Analiza Techniczne jest GENIALNA  i sprawdza się w 100 %.

Trzeba tylko prawidłowo ją interpretować.

Niestety nie mogę o tym pisać wprost bo jak by tzw. większość o tym się dowiedziała to rynek zrobił by wymyk i poszedł w inną stronę.

A tak mogę spokojnie śledzić co się dzieje i czy moja prognoza i ostatnie odkrycie się sprawdza.

Można by zadać sobie pytanie ile tak informacja jest warta ?

Uważam że każdych pieniędzy , ale tak naprawdę jest warta tyle na ile rynek ją wyceni.

A teraz jest na pewno nic nie warta bo nikt nie wierzy w to co pisze.

Dopiero jak WIG spadnie do poziomu jaki wyznaczyłem , być może ktoś się tym zainteresuje , ale to już będzie po fakcie i nic na tej informacji nie da się ugrać.

Dzięki temu co dzisiaj odkryłem jestem  znowu o wiele mądrzejszy i spokojniejszy bo na zupełnie inny sposób potwierdziło mi się to że czeka nas KRACH STULECIA   i że za pomocą AT można bardzo precyzyjnie wyznaczyć ważne punkty zwrotne na rynku .

Na najbliższe 2- 3 lata mam opracowana strategie długoterminowego inwestowania i nie przejmuje się rosnącymi cenami gazu, ropy naftowej ,węgla ,wojną na Ukrainie ,co rządzący zrobią żeby „ratować” nas i gospodarkę , czy utrzymają 13 i 14 dla emerytów, co zrobi Pan Glapiński z tytułem Prof. , co zrobi FED , to nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

A dlaczego……..bo teraz to co się dzieje na giełdach jest odreagowaniem zniesienia parytetu złota do dolara w 1971 roku , i aktualne działania rządów na całym świecie „ratujących” gospodarkę nie maja kompletnie żadnego znaczenia.

To tak jakby ktoś chciał stare 30 letnie auto ratować. Można je odmalować , wymienić felgi , fotele i tapicerkę w środku i gawiedzi pokazać  że auto jest jak nowe.

Ale dla fachowca to jest stary gruchot który wcześniej czy później stanie i nic mu już nie pomoże.

Są ludzie na świecie którzy to wszystko widzą  i nawet komentują że np. USA dzisiaj jest bankrutem  i jest tylko kwestią czasu kiedy to wszystko się posypie .

Ale niestety większość społeczeństwa o tym nie wie bo środki masowego przekazu będące w rękach rządzących manipulują przekazem informacji … i od nich nigdy się prawdy nie dowiemy.

Ten post ma 2 komentarzy

 1. Ewcia

  Ktoś chyba tutaj odpłynął.

  “Analiza Techniczne jest GENIALNA i sprawdza się w 100 %.”
  I piszę to jako osoba z doświadczeniem 17 lat na GPW, głównie na kontraktach.
  I zarabiam.

  A wiem, że AT się zgadza w 100proc tylko gdy się patrzy wstecz.

  Na tym blogu widzę ślepe zaufanie to jednej analizy. A można pokazać 50 innych, które wskażą inne kierunki i zasięgi.

  1. admin

   A po co mi 50 innych jak ja mam jeden który mi się sprawdza.
   Puki co wszystko idzie zgodnie z planem po równi pochyłej do poziomu WIG 29 490 pkt.
   Jak tam dojdziemy to będę mógł potwierdzić że to co prognozowałem 2 lata temu się sprawdziło i będzie to jednoznacznie dla mnie znaczyło że moje prognozy na AT się sprawdzają.Inne mnie nie interesują.

Dodaj komentarz